Borderlands 3 trafi na Nintendo Switch? PEGI mogło przypadkowo zdradzić zamiary 2K Games

Borderlands 3

Borderlands 3 zadebiutowało w 2019 roku i od samego początku dostępne było na prawie wszystkich platformach. Posiadacze Nintendo Switch, którzy chcieli sprawdzić, jak prezentuje się trzecia odsłona tego kultowego cyklu, mogli do tej pory czuć się nieco pominięci. Ostatnie poszlaki wskazują jednak, że w niedalekiej przyszłości dane im będzie wreszcie ograć tytuł stworzony przez Gearbox Software.

Według oficjalnej strony PEGI Borderlands 3 trafi na Nintendo Switch wraz z dodatkami

Borderlands-3
Borderlands 3

Na oficjalnej stronie PEGI pojawiły się ostatnio informacje na temat kategorii wiekowej dla Borderlands 3 w wersji na Nintendo Switch. Co ciekawe, poza podstawową wersją gry znalazły się także informacje o dodatkach takich jak Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck oraz Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock i Bounty of Blood. Jest to o tyle ciekawa sytuacja, że 2K Games w ogóle nie informowało o takich zamiarach, więc wiele może wskazywać, że urząd przypadkowo zdradził zamiary wydawcy.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać?

Niektórzy wskazują, że wydanie portu Borderlands 3 na Switcha było kwestią czasu, bo już w 2020 roku na konsolce tej pojawiła się druga odsłona tego cyklu. Na ten moment nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na oficjalny komunikat ze strony 2K Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na koniec warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy urząd zajmujący się klasyfikacją wiekową zdradza plany wydawców. Wczoraj podobne informacje pojawiły się w przypadku Final Fantasy XVI, które zostało ocenione przez brazylijską organizację ratingową.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.