Borderlands 3 gotowe na debiut na Nintendo Switch! Twórcy prezentują premierowy zwiastun

Borderlands 3

Pierwsze przecieki o debiucie Borderlands 3 na Nintendo Switch pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Na oficjalną informację od Gearbox Software musieliśmy jednak trochę poczekać. Kilka tygodni temu pojawiło się w końcu potwierdzenie, iż Borderlands 3 zmierza na Nintendo Switch, a dziś możemy już obejrzeć premierowy zwiastun.

Borderlands 3 – premierowy zwiastun na Nintendo Switch

Zwiastun premierowy Borderlands 3 Ultimate Edition

Na premierowym zwiastunie Borderlands 3 na Nintendo Switch twórcy zaprezentowali kilka ujęć z rozgrywki oraz znane fanom gry postaci. Produkcja trafi na konsolę Japończyków w wersji Ultimate Edition. Możemy zatem liczyć nie tylko na podstawkę, ale też różne dodatki.

Co znajdzie się w Borderlands 3 Ultimate Edition na Nintendo Switch? Dodatki takie jak Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, Guns, Love and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock, Bounty of Blood oraz Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. Do tego gracze otrzymają ponad 30 przedmiotów kosmetycznych.

Zobacz także: Gry podobne do Starfield

Borderlands 3 zadebiutowało w 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Rok później gra trafiła też na konsole aktualnej generacji. Już jutro, czyli 6 października 2023 roku z Borderlands 3 w końcu zapoznać się będą mogli także gracze Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.