Broken Roads doczeka się istotnych zmian i poprawek! Twórcy zdają sobie sprawę, że zawiedli graczy

Broken Roads

Broken Roads nie zebrało najlepszych recenzji. Deweloperzy ze studia Drop Bear Bytes zdają sobie sprawę, że nie sprostali oczekiwaniom graczy, ale w żadnym wypadku nie zamierzają się poddawać. Australijski zespół wziął sobie bowiem do serca krytykę i zapowiedział, że wspomniana produkcja doczeka się w najbliższych tygodniach kilku istotnych zmian.

Broken Roads wkrótce z pierwszą aktualizacją. Studio Drop Bear Bytes zapowiada zmiany i poprawki

Zgodnie z przekazanymi informacjami już 19 kwietnia 2024 roku Broken Roads w wersji na PC otrzyma aktualizację, która wprowadzi pierwsze zmiany na podstawie opinii graczy. Drop Bear Bytes ujawniło, że wspomniany patch wprowadzi m.in. „większą liczbę walk” na początku rozgrywki, a także doda mechanikę, za której sprawą możliwość ucieczki podczas losowego spotkania z wrogami będzie uzależniona od zręczności bohaterów i przeciwników. Dzięki nadchodzącej „łatce” gracze będą mogli również samodzielnie awansować towarzyszy na wyższy poziom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wspomniana aktualizacja wprowadzi też kilka poprawek związanych z zadaniami, a także poszczególnymi lokalizacjami. To jednak nie koniec zmian zapowiedzianych przez twórców Broken Roads. W połowie maja 2024 roku gra doczeka się bowiem kolejnego patcha, dzięki któremu gracze będą mogli m.in. zmienić przypisanie klawiszy do funkcji, a także rozbudowuje ostatni rozdział. Deweloperzy ze studia Drop Bear Bytes zamierzają wówczas wzbogacić również swoją produkcję o nowe opcje dialogowe.

Twórcy Broken Roads zapewniają też, że pracują nad „długoterminową listą ulepszeń”. Deweloperzy zamierzają bowiem zająć się najczęściej zgłaszanymi problemami i elementami, które nie spełniły oczekiwań graczy. Zainteresowanym nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na zapowiedziane aktualizacje i mieć nadzieję, że australijski zespół wywiąże się ze złożonych obietnic.

Broken Roads dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Graliście w najnowszą produkcję studia Drop Bear Bytes? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, jak Waszym zdaniem wypada wspomniany tytuł.

Źródło: Steam

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.