Brothers A Tale of Two Sons Remake otwiera TGA 2023! Wzruszająca historia ponownie trafi do graczy

Brothers A tale of two sons

Tegoroczna edycja The Game Awards 2023 rozpoczyna się od zapowiedzi produkcji, o której plotkowano już od kilku dni. Dzisiejszej nocy projekt ten ostatecznie opuścił sferę spekulacji i domysłów. Graczy czeka najwidoczniej piękna i chwytająca za serca przygoda.

Brothers A Tale of Two Sons Remake na TGA 2023

Brothers A Tale of Two Sons Remake — trailer

Mowa dokładnie o Brothers A Tale of Two Sons Remake, czyli odświeżonym wydaniu produkcji z jeszcze z 2013 roku. Za projekt ten odpowiada studio Avantgarden Games, które do tej pory zasłynęło z dwóch gier — Murasaki Baby (2014) i Last Day of June (2017).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Materiał prezentuje kilka intrygujących i — przede wszystkim ładnych — ujęć. Wychodzi więc na to, że czeka nas prawdziwie wzruszająca i do tego wpadająca w oko produkcja. Warto mieć ją na oku!

Przeczytaj też: Smartfon do 4000 zł

Ujawniony trailer potwierdza, że tytuł zadebiutuje niebawem, bo już 28 lutego 2024 roku. Brothers A Tale of Two Sons trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.