Głośna polska produkcja naprawiona. Twórcy przepraszają i przedstawiają poprawki

Bulletstorm VR

Bulletstorm to rodzima gra od studia People Can Fly, która pierwotnie wydana została w 2011 roku. W tym roku tytuł doczekał się portu VR, który delikatnie mówiąc, niestety nie był za bardzo udany. Twórcy jednakże posypali głowę popiołem i przystąpili do jak najszybszej naprawy swojej produkcji.

Poprawki Bulletstorm VR pokazane na nowym zwiastunie

Zwiastun Bulletstorm VR w wersji 1.3

Twórcy Bulletstorm VR wypuścili do sieci trailer wersji 1.3, która zawiera szereg poprawek, na które narzekali gracze. Deweloperzy naprawili między innymi ostrość gry, ekrany ładowania, animacje NPC czy niedziałające osiągnięcia. To jednak jeszcze nie koniec i ekipa odpowiedzialna za grę zapowiedziała kolejne poprawki oraz dodatki, które tytuł otrzyma w przyszłości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza prezentacją nowej wersji gry, deweloperzy także oficjalnie przyznali się do winy i przeprosili graczy, co również można dostrzec na filmie. Całość została sprytnie wpleciona w klimat produkcji i została zaprezentowana w charakterystyczny dla tytułu sposób.

Trzeba przyznać, że jest z czego wyciągać wnioski, bowiem Bulletstorm VR początkowo był na tyle niedopracowany, że gra została usunięta z PS Store. Jest to druga polska produkcja po Cyberpunku 2077, która została zdjęta ze sklepu PlayStation przez swój stan techniczny.

Oryginalny Bulletstorm to tytuł, który z miejsca zyskał uznanie graczy i recenzentów, prezentując oryginalne podejście do gatunku i unikatowy pomysł, który został świetnie zrealizowany. Przeniesienie gry w realia VR było również ciekawą ideą, jednakże jej realizacja już niestety była kiepska. Na szczęście teraz, po wielu poprawkach, tytuł jest już wart sprawdzenia.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.