Call of Duty 2024 na PS4 i Xboxie One? Wyciek z Activision ma to potwierdzać

Call of Duty Modern Warfare 2

Jak twierdzi Insider Gaming, ostatnie dokumenty dostarczone portalowi z wycieku danych Activision mają wskazywać na premierę nowego Call of Duty w 2024 roku także na konsolach poprzedniej generacji. Według przecieku projekt nosi nazwę roboczą „Cerberus”. Plany te mogą jednak być już nieaktualne.

REKLAMA

Nowe Call of Duty w 2024 roku także na konsolach poprzedniej generacji?

Call of Duty 2024 leak - mapa Stealth
Poprzedni przeciek z Call of Duty 2024 – mapa multiplayer „Stealth”

O wycieku danych z Activision dowiedzieliśmy się przedwczoraj. Dowody dostarczone portalowi Insider Gaming wskazywały na m.in. projekt nazwany roboczo „Cerberus”, pod którym ma się kryć nowe Call of Duty z planowaną datą premiery na 2024 rok.

Zgodnie z tekstem Toma Hendersona, według dokumentów dotkniętych wyciekiem wyżej wspomniany „Cerberus” miał ukazać się również na konsolach poprzedniej generacji. Możemy rzecz jasna domyślić się, że chodzi tutaj o PS4 i Xboxa One.

Dziennikarz zaznacza jednak, że informacje, które ktoś wydobył od Activision, pochodzą z grudnia 2022 roku. Być może więc plany co do platform, na jakich ukażą się następne gry z serii uległy już zmianie.

Warto wspomnieć, że wcześniejsze leaki dotyczące samego Call of Duty 2024 także datuje się na 2022 rok. To właśnie wtedy za sprawą osoby znanej jako RealityUK mogliśmy zobaczyć coś, co wygląda jak grafiki koncepcyjne dwóch map trybu multiplayer tytułu.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Jedną z takich map było „Stealth”. Co ciekawe na przedstawiającym ją obrazie znalazło się miejsce dla bombowca F-117 Nighthawk, który został wykonany w technologii o tej samej nazwie. Samolot służył w latach 1981-2008, co może rzucać trochę światła na ramy czasowe potencjalnej nowej produkcji z serii.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!