Call of Duty Black Ops 6 trafi do Xbox Game Pass! Ujawniono datę premiery i wiele innych szczegółów

Call of Duty Black Ops 6

Activision już jakiś czas temu ujawniło, że kolejnym FPS-em od ich najpopularniejszej marki będzie Call of Duty Black Ops 6. Teraz przy okazji Summer Game Fest amerykańska korporacja ujawniła nowy trailer, a przed samym pokazem dowiedzieliśmy się wielu nowych szczegółów. Najważniejszą informację jest data premiery i obecność w Xbox Game Pass.

Call of Duty Black Ops 6 z datą premiery i wszystkimi szczegółami

Zwiastun Call of Duty Black Ops 6

Dla wielu najważniejszą informacją jest fakt, że Call of Duty Black Ops 6 zadebiutuje już 17 października 2024 roku i od samego początku dostępna będzie w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Jest to wyczekiwana przez wielu wiadomość, zwłaszcza że do tej pory pojawiło się dość sporo plotek i pogłosek, które sugerowały, że gra jednak nie trafi do sztandarowej usługi Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ujawniono też, że tytuł ten będzie miał do zaoferowania 16 map w trybie sieciowym. Odpowiednio będzie to 12 standardowych miejsc oraz 4 szturmowe zaprojektowane do walk 2 vs 2 i 6 vs 6. W tym wszystkim nie mogło też zabraknąć szalenie popularnego trybu zombie.

Warto też wspomnieć, że Call of Duty Black Ops 6 doczeka się „otwartej” bety, która zarezerwowana będzie dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup gry w ramach preorderu. W tym miejscu warto podkreślić, że cena standardowego wydania gry ustalona została na 349 zł, Edycję Skarbca wyceniono zaś na 479 zł. Nie jest to mała cena, choć twórcy starają się to wyrównywać względnie atrakcyjnymi dodatkami.

Cokolwiek by nie mówić, tak fani FPS-ów będą zadowoleni, w końcu Call of Duty Black Ops 6 z automatu jest jedną z bardziej oczekiwanych gier. Czy po premierze będziemy mogli powiedzieć, że Treyarch i Activision dowiozło prawdziwy hit? Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.