Call of Duty Black Ops 6 współtworzone przez Raven Software. Twórcy zajmą się kampanią single-player

Call of Duty Black Ops 6

Dziś byliśmy świadkami oficjalnej zapowiedzi Call of Duty Black Ops 6. Wiemy też, kto pomoże w tworzeniu tej gry. Raven zajmie się bowiem kampanią dla jednego gracza.

Call of Duty Black Ops 6 – Raven Software pomaga przy kampanii single-player

Jeszcze nie wiemy zbyt wiele na temat nowego Call of Duty. Black Ops 6 zostało zapowiedziane dzisiaj, ale na szczegóły poczekamy do Xbox Games Showcase.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem za tworzenie tej gry odpowiada Treyach. Zespołowi w pracy pomoże inne studio Activision – Raven – które wesprze deweloperów w tworzeniu kampanii dla jednego gracza.

Z całą pewnością to świetna wiadomość dla fanów. To właśnie Raven tworzyło w przeszłości tryby single-player, które wspominamy świetnie.

Przypomnijmy, że nowe Call of Duty Black Ops 6 zostanie zaprezentowane 9 czerwca podczas wydarzenia Xboxa. Gra doczeka się własnego panelu, który wystartuje po głównej części imprezy. Start już o 19:00 polskiego czasu!

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.