Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie zapowiedziane! Rozpoczyna się nowy rozdział w serii Black Ops

Call of Duty Black Ops 6

Aktualizacja – 23.05.2024, 16:22

Właśnie oficjalnie potwierdzono, że Call of Duty: Black Ops 6 zostanie zaprezentowane na Xbox Games Showcase 2024. Po głównym wydarzeniu odbędzie się specjalny program poświęcony grze. Start już 9 czerwca o 19:00!

Wiele na ten temat się spekulowało, ale Activision nie zamierzało długo czekać. Call of Duty: Black Ops 6 został oficjalnie zapowiedziany. Tym samym firma potwierdziła więc wcześniejsze plotki.

Call of Duty Black Ops 6 – zapowiedź

Teaser zapowiedzianego dziś Call of Duty Black Ops 6 nie jest zbyt długi. Ujawniono wyłącznie logo gry, a sama pozycja ma być nowym, mrocznym rozdziałem franczyzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety nie poznaliśmy żadnych większych szczegółów. Całkiem prawdopodobne, że te zostaną ujawnione już w czerwcu podczas Xbox Games Showcase 2024.

Co ciekawe, Call of Duty Black Ops 6 najpewniej trafi do Xbox Game Pass. Oznaczałoby to naprawdę potężne wzmocnienie i tak już świetnej usługi o kolejną wysokobudżetową pozycję, co na pewno wpłynęłoby na liczbę subskrybentów.

Tak czy inaczej, teraz pozostaje nam już tylko czekać. Wygląda na to, że kolejne wieści w sprawie gry już nadciągają!

Źródło: Activision

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.