Call of Duty: Modern Warfare 2 zabierze nas do Prypeci. Kultowa misja powraca!

Call of Duty Wszyscy w kamuflazu

W nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare 2 gracze będą mogli ponownie rozegrać jedną z najbardziej kultowych misji w serii. Do gry powrócić ma „All Ghillied Up”, czyli uwielbiana przez fanów marki retrospektywna wycieczka do Prypeci znana z Call of Duty 4: Modern Warfare.

REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare 2 wróci do korzeni – „All Ghilled Up” czeka!

??????? ???? ?????.

???? ????? ???.

??? ???????? ??. #ModernWarfare2 pic.twitter.com/cPrfdqPg69

— ????? ?????? (@BarrySloane) August 16, 2022

??????? ???? ?????.

???? ????? ???.

??? ???????? ??. #ModernWarfare2 pic.twitter.com/cPrfdqPg69

— ????? ?????? (@BarrySloane) August 16, 2022

Uwielbiana przez fanów misja „All Ghillied Up” (w polskiej wersji „Wszyscy w kamuflażu”) była retrospekcją wydarzeń z 1996 roku, kiedy to dwójka snajperów SAS została wysłana do Prypeci, celem zlikwidowania rosyjskiego polityka. Gracz wcielał się w niej w Johna Price’a. O przeniesieniu sławnego zadania do najnowszej odsłony Internet dowiedział się od aktora wcielającego się w ową postać.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

Pierwsze plotki pojawiły się po wydaniu ostatniego trailera gry. Jedna ze scen ukazywała zakamuflowanego snajpera, co rozbudziło dyskusje wśród fanów. Rozwiązanie sprawy przyszło dość szybko. Barry Sloane, czyli wspomniany aktor, za pośrednictwem wpisu na Twitterze rozwiał wszystkie pytania i wątpliwości. Najnowsza odsłona serii wróci do tych genialnych korzeni. Dobrze, że kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępna wcześniej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!