Call of Duty: Modern Warfare 2 zabierze nas do Prypeci. Kultowa misja powraca!

Call of Duty Wszyscy w kamuflazu

W nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare 2 gracze będą mogli ponownie rozegrać jedną z najbardziej kultowych misji w serii. Do gry powrócić ma „All Ghillied Up”, czyli uwielbiana przez fanów marki retrospektywna wycieczka do Prypeci znana z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 2 wróci do korzeni – „All Ghilled Up” czeka!

Uwielbiana przez fanów misja „All Ghillied Up” (w polskiej wersji „Wszyscy w kamuflażu”) była retrospekcją wydarzeń z 1996 roku, kiedy to dwójka snajperów SAS została wysłana do Prypeci, celem zlikwidowania rosyjskiego polityka. Gracz wcielał się w niej w Johna Price’a. O przeniesieniu sławnego zadania do najnowszej odsłony Internet dowiedział się od aktora wcielającego się w ową postać.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

Pierwsze plotki pojawiły się po wydaniu ostatniego trailera gry. Jedna ze scen ukazywała zakamuflowanego snajpera, co rozbudziło dyskusje wśród fanów. Rozwiązanie sprawy przyszło dość szybko. Barry Sloane, czyli wspomniany aktor, za pośrednictwem wpisu na Twitterze rozwiał wszystkie pytania i wątpliwości. Najnowsza odsłona serii wróci do tych genialnych korzeni. Dobrze, że kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępna wcześniej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.