Call of Duty: Modern Warfare 2 ze wcześniejszym dostępem do kampanii. Activision zdradza szczegóły

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Ostatnio zobaczyliśmy krótki urywek z multiplayera, a jeszcze wcześniej poznaliśmy datę startu beta testów nadchodzącej gry Activision. Z kolei dzisiaj wydawca zdradził, że dostęp do kampanii w tegorocznym MW2 będzie można uzyskać jeszcze przed światową premierą gry.

REKLAMA

Wcześniejszy dostęp do kampanii w Call of Duty: Modern Warfare 2

Wczesny dostęp do kampanii w Call of Duty: Modern Warfare 2

Na blogu Call of Duty opublikowano obszerny post, w którym poinformowano, że kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępna do ogrania na tydzień przed oficjalną premierą dla osób, które zdecydują się kupić cyfrową wersję gry w preorderze. Strzelanka zadebiutuje 28 października, ale gracze z zamówieniami przedpremierowymi odpalą tryb singleplayer już 20 października. Oferta dotyczy gry w wersji na wszystkie platformy – tym razem Sony nie zapewniło sobie żadnej umowy tak jak w przypadku dostępu do bety.

Przeczytaj też: Ray Tracing – co to jest?

Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. 15 września odbędzie się wydarzenie Call of Duty Next, podczas którego zobaczymy m.in. pełnoprawny gameplay z multiplayera. Czekacie na premierę nadchodzącej odsłony tej niezwykle popularnej serii? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!