Activision ujawniło datę startu bety Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Data rozpoczęcia beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2 została ujawniona. Tym razem nie mamy do czynienia z plotkami, a oficjalnymi informacjami prosto od samego Activision. Pierwsi zagrają posiadacze konsol PlayStation.

REKLAMA

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 wreszcie z datą startu

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)
Call of Duty: Modern Warfare 2

Harmonogram beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już znany. Jako pierwsi multiplayer w najnowszej strzelance Activision przetestują posiadacze konsol PS4 i PS5, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe — takie osoby będą mogły wziąć udział w becie early access już od 16 września od godziny 19:00. Następni w kolejce również są użytkownicy PlayStation, bo otwarta beta na sprzętach Sony wystartuje 18 września i potrwa do 20 września.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Posiadacze Xboxów i PC, którzy zamówili preorder, będą mogli wskoczyć na serwery dopiero w drugiej fali beta testów w dniach 22-23 września (gracze PlayStation również będą mogli brać udział). Z kolei 24 września rozpocznie się otwarta beta dla wszystkich platform — jej koniec przewidziano na 26 września. Zamierzacie sprawdzić betę Call of Duty: Modern Warfare 2, gdy tylko się ukaże? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!