Data startu wczesnego dostępu i otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare 2 zdradzona przez insidera

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Od ujawnienia Call of Duty: Modern Warfare 2 wiemy, że w pierwszej kolejności grę przetestują posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a dopiero później na serwery będą mogli dołączyć użytkownicy Xboxów czy PC-tów. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły.

Wczesny dostęp i otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 2 prawdopodobnie we wrześniu

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Gameplay

Pierwotnie mówiło się, że otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie miała miejsce w sierpniu. Z tą informacją nie zgadza się Ralph Valve z serwisu What if Gaming, który jest pewny, że wczesny dostęp dla nadchodzącej strzelanki zostanie uruchomiony we wrześniu. Tak prezentują się następujące, potencjalne daty testów:

Pierwszy weekend:

  • Wczesny dostęp (dla pre-orderowców) na PS4/PS5: 15-16 września
  • Otwarta beta na PS4/PS5: 17-19 września

Drugi weekend:

  • Wczesny dostęp (dla pre-orderowców) na wszystkich platformach: 22-23 września
  • Otwarta beta na wszystkich platformach: 24-26 września

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Ponadto Ralph Valve uważa, że sierpień będzie miesiącem, w którym zostaną przedstawione materiały, ukazujące rozgrywkę multiplayer z Call of Duty: Modern Warfare 2. Przyjrzymy się nowym mechanikom, a Infinity Ward rzekomo szykuje dla odbiorców sporo niespodzianek – być może mowa o nowych trybach rozgrywki?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.