Data startu wczesnego dostępu i otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare 2 zdradzona przez insidera

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Od ujawnienia Call of Duty: Modern Warfare 2 wiemy, że w pierwszej kolejności grę przetestują posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a dopiero później na serwery będą mogli dołączyć użytkownicy Xboxów czy PC-tów. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły.

Wczesny dostęp i otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 2 prawdopodobnie we wrześniu

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Gameplay

Pierwotnie mówiło się, że otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie miała miejsce w sierpniu. Z tą informacją nie zgadza się Ralph Valve z serwisu What if Gaming, który jest pewny, że wczesny dostęp dla nadchodzącej strzelanki zostanie uruchomiony we wrześniu. Tak prezentują się następujące, potencjalne daty testów:

Pierwszy weekend:

  • Wczesny dostęp (dla pre-orderowców) na PS4/PS5: 15-16 września
  • Otwarta beta na PS4/PS5: 17-19 września

Drugi weekend:

  • Wczesny dostęp (dla pre-orderowców) na wszystkich platformach: 22-23 września
  • Otwarta beta na wszystkich platformach: 24-26 września

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Ponadto Ralph Valve uważa, że sierpień będzie miesiącem, w którym zostaną przedstawione materiały, ukazujące rozgrywkę multiplayer z Call of Duty: Modern Warfare 2. Przyjrzymy się nowym mechanikom, a Infinity Ward rzekomo szykuje dla odbiorców sporo niespodzianek – być może mowa o nowych trybach rozgrywki?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z