Wyciekły edycje Call of Duty: Modern Warfare 2. Beta najpierw na PS4 i PS5

Call of Duty Modern Warfare 2 Kapitan Price

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 została wczoraj ujawniona. Pokazano też pierwsze grafiki z gry, ale dopiero nieco później wyciekły edycje, w jakich będzie można kupić nadchodzącą produkcję Infinity Ward. Ponadto data minerzy dokopali się do informacji, z której wynika, że beta nowego CoD-a wystartuje najpierw na PS4 i PS5, pomimo (jeszcze niesfinalizowanego) kupna Activision Blizzard przez Microsoft.

Edycje Call of Duty: Modern Warfare 2 i beta

Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępne w trzech edycjach: Standard (standardowej), Cross-gen Bundle (międzygeneracyjnej) oraz Vault Edition. Ostatnie i zarazem najdroższe wydanie poza podstawową wersją gry zaoferuje też czterech operatorów (Ghost, Soap, Price, Farah) oraz bonusowe punkty i możliwość pominięcia 50 poziomów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi o to, kiedy wystartują testy Call of Duty: Modern Warfare, to na razie nie mamy żadnych informacji Wiemy jednak, że najpierw otwarta beta będzie dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze PC oraz posiadacze Xboxów będą musieli poczekać trochę dłużej.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października 2022 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Czekacie na premierę? Napiszcie w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.