Wyciekły edycje Call of Duty: Modern Warfare 2. Beta najpierw na PS4 i PS5

Call of Duty Modern Warfare 2 Kapitan Price

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 została wczoraj ujawniona. Pokazano też pierwsze grafiki z gry, ale dopiero nieco później wyciekły edycje, w jakich będzie można kupić nadchodzącą produkcję Infinity Ward. Ponadto data minerzy dokopali się do informacji, z której wynika, że beta nowego CoD-a wystartuje najpierw na PS4 i PS5, pomimo (jeszcze niesfinalizowanego) kupna Activision Blizzard przez Microsoft.

Edycje Call of Duty: Modern Warfare 2 i beta

Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępne w trzech edycjach: Standard (standardowej), Cross-gen Bundle (międzygeneracyjnej) oraz Vault Edition. Ostatnie i zarazem najdroższe wydanie poza podstawową wersją gry zaoferuje też czterech operatorów (Ghost, Soap, Price, Farah) oraz bonusowe punkty i możliwość pominięcia 50 poziomów.

Jeżeli chodzi o to, kiedy wystartują testy Call of Duty: Modern Warfare, to na razie nie mamy żadnych informacji Wiemy jednak, że najpierw otwarta beta będzie dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze PC oraz posiadacze Xboxów będą musieli poczekać trochę dłużej.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października 2022 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Czekacie na premierę? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia