Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 ujawniona! Oto pierwsze materiały z gry

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Właśnie poznaliśmy datę premiery Call of Duty: Modern Warfare 2! Nadchodząca produkcja Infinity Ward zadebiutuje w podobnym terminie, co poprzednie odsłony serii. Ponadto studio ujawniło pierwsze materiały z gry, w tym okładkę.

REKLAMA

Materiały z Call of Duty: Modern Warfare 2 i data premiery

#ModernWarfare2

10.28.22 pic.twitter.com/SepbRHtqwa

— Infinity Ward (@InfinityWard) May 24, 2022

#ModernWarfare2

10.28.22 pic.twitter.com/SepbRHtqwa

— Infinity Ward (@InfinityWard) May 24, 2022

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 została ustalona na 28 października 2022 roku. Dobra wiadomość została oficjalnie podana przez Activision, dlatego nie musimy się obawiać o jej autentyczność. Wcześniejsze plotki głosiły, że MW2 2022 zadebiutuje wyraźnie wcześniej niż poprzednie odsłony serii ze względu na słabą sprzedaż Vanguarda, ale najwyraźniej okazały się nietrafione. Co ciekawe, Infinity Ward ujawniło też okładkę Modern Warfare 2 — można ją zobaczyć powyżej.

Gaz.
Soap.
Alejandro.
Price.#ModernWarfare2 pic.twitter.com/Wwkbn9cWpp

— CharlieIntel (@charlieINTEL) May 24, 2022

Gaz.
Soap.
Alejandro.
Price.#ModernWarfare2 pic.twitter.com/Wwkbn9cWpp

— CharlieIntel (@charlieINTEL) May 24, 2022

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł

Jak wynika z pierwszych materiałów promocyjnych, w grze powrócą trzej dobrze znani bohaterowie: Gaz, Soap i legendarny Kapitan Price. Z kolei pierwszy pełnoprawny zwiastun MW2022 prawdopodobnie otrzymamy już 8 czerwca.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) ukaże się na komputerach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S — na razie nie potwierdzono, czy produkcja trafi też na konsole starej generacji, ale jest to wysoce prawdopodobne.

Ponadto nie wiadomo, czy w dniu premiery gra zawita również do biblioteki Xbox Game Pass. Zapewne wszystko zależy od tego, czy do 28 października transakcja przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft zostanie sfinalizowana. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!