Pierwsze spojrzenie na tryb DMZ w Call of Duty: Modern Warfare 2. Streamerzy zyskali wczesny dostęp

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Nie jest tajemnicą, że Call of Duty: Modern Warfare 2 nie zadebiutowało na razie w pełnej okazałości. Ma się to zmienić już 16 listopada, kiedy do gry trafi Warzone 2.0 oraz tryb DMZ. Activision zorganizowało wczoraj specjalne wydarzenie dla internetowych twórców, aby zapoznać ich z nadchodzącymi nowościami.

Gameplay z trybu DMZ w Call of Duty: Modern Warfare 2

Gameplay trybu DMZ

Tryb DMZ pozostawał wielką niewiadomą przez bardzo długi czas. Krążyły oczywiście plotki, że ma on przypominać Escape from Tarkov, ale minęło wiele miesięcy, zanim Activision zdecydowało się podzielić z graczami jakimiś konkretami.

Dzięki wczorajszemu wydarzeniu na tydzień przed premierą zyskaliśmy pełne spojrzenie na tryb DMZ w Call of Duty: Modern Warfare 2. Znani internetowi twórcy zostali zaproszeni do udziału w pokazie DMZ oraz Warzone 2.0. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mamy do czynienia z trybem PvPvE, gdzie grupa graczy ląduje na mapie w celu wykonania przeznaczonych im zadań i zebrania cennych przedmiotów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Główną atrakcją DMZ jest oczywiście fakt, że inni gracze znajdują się z nami na mapie i próbują uciec ze zdobytymi przedmiotami. Po paru meczach streamerów trudno jest niestety określić, czy nowy tryb może faktycznie konkurować z Zombie. Na szczęście na własnej skórze będziemy mogli przetestować DMZ już 16 listopada.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z