Scena esportowa Call of Duty: Modern Warfare 2 bez mapy F1. Kolejne problemy prawne Activision?

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 zdaje się na razie mieć zaledwie kilka map nadających się do sceny esportowej. Sytuację w oczach wielu profesjonalistów ratowało Crown Raceway, mapa na torze Formuły 1, regularnie używana w materiałach promocyjnych przed premierą gry. Niestety na razie zawodnicy rezygnują z treningów w tej lokacji.

Z Call of Duty: Modern Warfare 2 zniknie kolejna mapa?

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2 – mapa Crown Raceway

Problemy z mapami w Call of Duty: Modern Warfare 2 trwają w najlepsze. Najpierw ku zdziwieniu wielu graczy z pełnej wersji gry zniknęła mapa Muzeum. Niedługo później hotel w Amsterdamie zaczął negować wykorzystywanie ich wizerunku w innej lokacji w MW2. Teraz losy tych map może podzielić inspirowane torem w Singapurze Crown Raceway.

Przynajmniej takie domysły snują gracze po wypowiedzi Bance’a, profesjonalnego gracza Call of Duty: Modern Warfare 2, podczas jego transmisji na Twitchu. Kiedy widzowie spytali o potencjalny trening na Crown Raceway, ten odpowiedział, że nie mogą grać na tej mapie. Fani łączą ten fakt z niedawną zmianą nazwy z Marina Bay Grand Prix na Crown Raceway oraz ze znikającymi z sieci materiałami promocyjnymi, sugerując, że Activision może mieć problemy prawne.

Przeczytaj też: Gry na PS4 dla dzieci

Na razie na ten temat nie mamy niestety żadnych oficjalnych informacji. W pewnym momencie Activision będzie musiało jednak zaadresować temat kontrowersyjnych map Call of Duty: Modern Warfare 2. Oby rozwiązaniem rzekomych problemów nie było całkowite usunięcie ich z gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z