Call of Duty: Modern Warfare 2 pod ostrzałem. Fani nie są zadowoleni z planów Activision na drugi sezon

Call of Duty Modern Warfare 2

Podczas gdy Warzone 2.0 dostaje regularne, duże aktualizacje i znaczące zmiany, Call of Duty: Modern Warfare 2 zostaje w tyle. Takiego zdania są przynajmniej fani klasycznego multiplayera, którzy odpowiadają na ujawnione ostatnio szczegóły drugiego sezonu.

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 nie przypadł do gustu graczom

XclusiveAce o drugim sezonie Call of Duty: Modern Warfare 2

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 zaliczy delikatne opóźnienie i zadebiutuje 15 lutego 2023 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji, Activision tydzień wcześniej zapowiedziało, czego dokładnie możemy spodziewać się po kolejnym patchu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszy sezon fanom multiplayera przyniósł dwie, doskonale znane wszystkim graczom Call of Duty mapy – Shipment i Shoothouse. Drugi sezon z kolei dostarczy im kolejny remake (Dome) oraz mapę dostępną podczas beta testów (Museum). Twitter pełny jest w rezultacie krytyki w stronę Infinity Ward, które zdaniem społeczności zaniedbuje tryb 6v6.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Po tak dużej fali krytyki, jeszcze przed premierą samej aktualizacji, Infinity Ward będzie musiało jakoś odnieść się do tematu. MW2 od samego debiutu towarzyszyła spora dawka kontrowersji w związku z brakującą zawartością i niewielką liczbą map.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.