Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 opóźniony. Activision podało nową datę premiery

Call of Duty Modern Warfare 2

Plotki stały się rzeczywistością. Parę dni temu dataminerzy donosili, że znaleźli w plikach Call of Duty: Modern Warfare 2 informacje wskazujące na opóźnienie drugiego sezonu. Teraz potwierdziło to Activision.

Nowa data premiery drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2

Na Twitterze Call of Duty pojawił się krótki wpis informujący o nowej dacie premiery drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Aktualizacja została przesunięta o dwa tygodnie i ma zadebiutować 15 lutego 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Activision nie podało konkretnego powodu tej decyzji, ale powiedzieli, że podejmują wiele decyzji na podstawie krytyki społeczności. Jeszcze raz potwierdzono za to, że razem z aktualizacją 15 lutego do trybu multiplayer trafi wreszcie League Play.

Przeczytaj też: Jaki VPN wybrać

Dwa tygodnie opóźnienia nie są oczywiście aż tak bolesne dla społeczności Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Obie gry cierpią jednak ostatnio na brak nowej zawartości i wielu graczy nie może się doczekać nowych aktywności.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.