Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 opóźniony. Activision podało nową datę premiery

Call of Duty Modern Warfare 2

Plotki stały się rzeczywistością. Parę dni temu dataminerzy donosili, że znaleźli w plikach Call of Duty: Modern Warfare 2 informacje wskazujące na opóźnienie drugiego sezonu. Teraz potwierdziło to Activision.

Nowa data premiery drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2

Season 02 will be launching on February 15. Stay tuned for additional intel. pic.twitter.com/G80TiutG62

— Call of Duty (@CallofDuty) January 18, 2023

Season 02 will be launching on February 15. Stay tuned for additional intel. pic.twitter.com/G80TiutG62

— Call of Duty (@CallofDuty) January 18, 2023

Na Twitterze Call of Duty pojawił się krótki wpis informujący o nowej dacie premiery drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Aktualizacja została przesunięta o dwa tygodnie i ma zadebiutować 15 lutego 2023 roku.

Activision nie podało konkretnego powodu tej decyzji, ale powiedzieli, że podejmują wiele decyzji na podstawie krytyki społeczności. Jeszcze raz potwierdzono za to, że razem z aktualizacją 15 lutego do trybu multiplayer trafi wreszcie League Play.

Przeczytaj też: Jaki VPN wybrać

Dwa tygodnie opóźnienia nie są oczywiście aż tak bolesne dla społeczności Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Obie gry cierpią jednak ostatnio na brak nowej zawartości i wielu graczy nie może się doczekać nowych aktywności.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z