Oto zwiastun mapy, na której zmierzymy się w becie Call of Duty: Modern Warfare 2. Wygląda super!

Call of Duty: Modern Warfare 2

Wczoraj podano datę startu bety Call of Duty: Modern Warfare 2. Z kolei teraz dostaliśmy zwiastun ukazujący mapę, na której przyjdzie nam się zmierzyć podczas testów nadchodzącej strzelanki. „Plansza” wygląda naprawdę ciekawie i na pewno spodoba się niektórym graczom.

REKLAMA

Mapa Marina Bay Grand Prix z Call of Duty: Modern Warfare 2 na zwiastunie

Zwiastun mapy Marina Bay Grand Prix w Call of Duty: Modern Warfare 2

Podczas bety Call of Duty: Modern Warfare 2 zagramy na mapie 6 na 6 o nazwie Marina Bay Grand Prix. Zwiastun lokacji jest dostępny powyżej — w trakcie zabawy zwiedzimy miejski tor wyścigowy. Mapa nie wygląda na zbyt dużą, ale w serii Call of Duty to norma.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Jako pierwsi udział w becie wezmą gracze PlayStation, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Modern Warfare 2. Premiera pełnej wersji gry odbędzie się 28 października 2022 roku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!