Call of Duty: Modern Warfare 2 składa kolejne złote jaja! Gra w 10 dni ustanowiła rekord serii

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 nie zwalnia tępa. Po rekordowej premierze gry, twórcy rozesłali w świat informacje o kolejnym sukcesie najnowszej odsłony serii. Produkcja w 10 dni przekroczyła kolejny kamień milowy, stając się najszybciej zarabiającym tytułem 2022 roku.

Call of Duty Modern Warfare 2 przekroczyło próg miliarda dolarów w 10 dni od premiery

Oficjalny zwiastun premierowy Call of Duty: Modern Warfare 2

Activision Blizzard przez informację prasową pochwaliło się kolejnymi wynikami Call of Duty: Modern Warfare 2. Produkcja w zaledwie 10 dni zarobiła miliard dolarów na konto Activision Blizzard. To kolejny sukces po fenomenalnej sprzedaży na premierę. W ten sposób najnowsza odsłona osiągnęła rekord serii, stając się też najszybciej zarabiającą grą w 2022 roku.

Zobacz też: Stare gry na komputer i konsole

Jak dotąd rekordowe wyniki w serii zanotowało Call of Duty: Black Ops 2, które przekroczyło miliard dolarów po 15 dniach od premiery. Dzisiaj oficjalnie miano zwycięzcy zdobywa Call of Duty: Modern Warfare 2. Twórcy jednak nie spoczywają na laurach, gdyż ciągle pracują nad nową zawartością, taką jak np. nadchodzący tryb rankingowy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z