Call of Duty Modern Warfare 2 to największa premiera w historii serii! Activision podaje rekordowe liczby

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 jest dostępny już od jakiegoś czasu. W przeciągu kilku ostatnich dni pisaliśmy na łamach naszego portalu, że gra osiągnęła rekordową popularność na Steam i PlayStation Store. Teraz Activision oficjalnie potwierdza, że ich najnowsza produkcja radzi sobie znakomicie, a twórcy zapowiadają, że to dopiero początek.

Call of Duty Modern Warfare 2 z największą premierą w historii cyklu

To our community – THANK YOU for making #ModernWarfare2 the #1 Call of Duty launch of all-time! And we're just getting started 💚 pic.twitter.com/0CZTQYL71a

— Call of Duty (@CallofDuty) November 1, 2022

To our community – THANK YOU for making #ModernWarfare2 the #1 Call of Duty launch of all-time! And we're just getting started 💚 pic.twitter.com/0CZTQYL71a

— Call of Duty (@CallofDuty) November 1, 2022

Activision ogłosiło dziś za pomocą swoich kont społecznościowych, że Call of Duty Modern Warfare 2 zaliczyło najlepszą premierę w historii całej serii. Według informacji prasowych produkcja sprzedała się w kopiach o łącznej wartości 800 milionów dolarów w ciągu trzech pierwszych dni od premiery. Wydawca pokusił się nawet od całkiem ciekawe porównanie, informując, że jest to wynik lepszy od głośnych produkcji kinowych takich jak Top Gun: Maverick i Doktor Strange w multiwersum obłędu.

Przeczytaj też: Kamera do streamowania

Informacja ta jest jasnym sygnałem, że fani cyklu oczekiwali tej produkcji i widocznie są z niej zadowoleni. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy, idąc za ciosem, wyeliminują pojawiające się w grze problemy, zapewniając graczom jak najlepsze doznania. Zapewne sukces będzie jeszcze większy, bo początkowe powodzenie gry może przyciągać coraz większą liczbę graczy. A czy Wy dołożyliście swoją „cegiełkę” do sukcesu Call of Duty Modern Warfare 2? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z