Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo przez ponad tydzień. Activision zachęca nowych graczy do zabawy

Call of duty modern warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 od swojej premiery nadal cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród fanów kompetytywnych FPS-ów. Mimo tego Activision nie przestaje zachęcać potencjalnych graczy do sprawdzenia (a potem oczywiście do zakupu) jednej ze swoich najgłośniejszych produkcji. Tym razem wydawca wyraźnie zaskoczył, bo bezpłatny dostęp do gry zostanie odblokowany na dłużej niż zazwyczaj.

Call of Duty Modern Warfare 2 – multiplayer dostępny za darmo przez najbliższe osiem dni

Począwszy od dzisiaj do 26 kwietnia 2023 roku, wszyscy zainteresowani sprawdzeniem Call of Duty Modern Warfare 2 mogą skorzystać z darmowego, tygodniowego dostępu do rozgrywki multiplayer. Jest to swego rodzaju odstępstwo od normy, bo do tej pory Activision, jeśli nawet organizowało podobne akcje, to trwały one jedynie przez jeden weekend; tutaj zaś mowa o ponad tygodniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

We wspomnianym okresie do dyspozycji graczy oddany zostanie wyłącznie tryb multiplayer, gdzie rozgrywkę będzie można toczyć na 10 mapach w 12 różnych trybach rozgrywki. Oznacza to, że nawet dodany relatywnie niedawno tryb Strzelanina również wchodzi w skład dostępnych modeli zabawy.

Przeczytaj też: Gry turowe

Potencjalnie zainteresowani gracze, którzy potrzebują więcej czasu, żeby zdecydować się na zakup, nie będą mieli w najbliższym czasie lepsze okazji, aby przetestować, chociaż część atrakcji serwowanych przez Call of Duty Modern Warfare 2. Na koniec warto zaznaczyć, że darmowy dostęp do gry startuje dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.