W Call of Duty: Modern Warfare 2 zagramy polskim operatorem

Call of Duty: Modern Warfare 2

Już jutro oficjalna premiera tegorocznej odsłony serii Call of Duty. To idealna okazja, aby rzucić okiem na operatorów dostępnych w trybie multiplayer. Jak się okazuje, jednym z nich będzie żołnierz rodem z Polski. Poza wyszkoleniem bojowym został on wyposażony w… ciekawe imię.

Polak w Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2
Lista operatorów w Call of Duty: Modern Warfare 2

W Call of Duty: Modern Warfare 2 znalazło się miejsce dla 23 operatorów. Liczba ta może oczywiście z czasem ulec zwiększeniu, natomiast póki co w grze będzie można wcielić się w postacie wskazane na powyższej grafice. W oczy rzuca się oczywiście imię pierwszego z nich, natomiast uwagę zwraca też postać niejakiego Gromsko. Jest to Polak, który ewidentnie miał do czynienia ze specjalną jednostką GROM.

Zobacz też: Jaki procesor do gier

Aby móc przystąpić do rozgrywki online polskim operatorem, konieczne będzie odblokowanie tej postaci. To jest możliwe poprzez ukończenie misji kooperacyjnej o nazwie Low Profile — podobnie sprawa będzie wyglądała w przypadku niektórych innych postaci. Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 już jutro, chociaż gracze posiadający preorder mogli rozegrać kampanię dla pojedynczego gracza nieco wcześniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.