Call of Duty: Modern Warfare 2 na premierowym zwiastunie. Zobaczcie kolejne ujęcia z kampanii fabularnej

Call of Duty: Modern Warfare 2

Pod koniec zeszłego miesiąca zakończyły się testy Call of Duty: Modern Warfare 2. Beta cieszyła się dużą popularnością, dzięki czemu twórcy zebrali sporo opinii i ujawnili, jakie elementy ulegną poprawie. Tymczasem premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o nadchodzącym debiucie tegorocznej odsłony popularnej serii i opublikowali nowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 przypomina o premierze gry

Call of Duty: Modern Warfare 2 – zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2 był poświęcony wyłącznie kampanii fabularnej. Dzięki powyższemu materiałowi zaineresowani mogą więc sprawdzić kolejne ujęcia ze wspomnianego trybu. Activision przypomniało również o bonusach do zamówień przedpremierowych. Warto bowiem pamiętać, że użytkownicy – którzy zdecydują się na zakup preordera nowej odsłony Call of Duty – już tydzień przed oficjalnym debiutem gry otrzymają dostęp do wspomnianego trybu single-player.

W Call of Duty: Modern Warfare II kultowi Operatorzy z grupy uderzeniowej 141 powracają, a gracze trafiają w sam środek globalnego konfliktu o niespotykanej dotąd skali. Walcz ramię w ramię ze znajomymi i weź udział we wciągających manewrach taktycznych i ściśle tajnych misjach najwyższej wagi.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki wzmacniacz WiFi kupić

Call of Duty: Modern Warfare 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera już 28 października. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić nadchodzącą odsłonę popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.