Kampania Call of Duty: Modern Warfare 2 ma doczekać się spin-offu. Głównym bohaterem ulubieniec graczy

Call of Duty Modern Warfare 2

Podczas gdy fani Call of Duty: Modern Warfare 2 cieszą się z debiutu Warzone 2 i pierwszego sezonu gry, insiderzy coraz więcej mówią o przyszłości nowej odsłony. Wśród planów Infinity Ward znajduje się podobno spin-off kampanii MW2.

Spin-off kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2

Gameplay Trailer Call of Duty: Modern Warfare 2

Od kilku tygodni po branży gier wideo krążą plotki, że Call of Duty: Modern Warfare 2 ma w przyszłym roku doczekać się dużej ekspansji. Zamiast wydawać nową odsłonę serii, Activision postanowiło skupić się na MW2 i wzbogacić zawartość podstawowej wersji gry. Mówiło się do tej pory o dodatku do kampanii oraz DLC z mapami do trybu multiplayer.

Według nowego raportu What If Gaming Infinity Ward może mieć jednak dużo bardziej ambitne plany na rozwój Call of Duty: Modern Warfare 2. Znany insider Ralph Valve informuje, że powstać ma spin-off kampanii MW2. Deweloper jest podobno w kontakcie z Samuelem Roukinem, voice actorem Ghosta, który powróci w nowej produkcji. Podejście Infinity Ward do zawartości dla pojedynczego gracza porównano do antologii The Dark Pictures.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Warto mieć na uwadze fakt, że żadnych informacji insiderów nie potwierdziło jeszcze Activision. Wydawca w charakterystycznym dla siebie stylu milczy i minie prawdopodobnie jeszcze wiele miesięcy, zanim poznamy oficjalne plany Infinity Ward.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z