Activision chwali się pierwszym kamieniem milowym Call of Duty: Warzone 2.0. Gra przyciąga miliony graczy

Call of Duty Warzone 2

Biorąc pod uwagę hype, jaki w ostatnich miesiącach budowano wokół Call of Duty: Warzone 2.0, mogliśmy spodziewać się dużej frekwencji. Activision podziękowało swojej społeczności za zainteresowanie grą i poinformowało o osiągnięciu pierwszego kamienia milowego.

Imponujące osiągnięcie Call of Duty: Warzone 2.0

Thank you Call of Duty #Warzone2 players 💚 pic.twitter.com/gShG9I1fZl

— Call of Duty (@CallofDuty) November 21, 2022

Thank you Call of Duty #Warzone2 players 💚 pic.twitter.com/gShG9I1fZl

— Call of Duty (@CallofDuty) November 21, 2022

Mimo spadających wciąż ocen Warzone 2.0 na Steamie zainteresowanie grą jest ogromne. W ciągu pierwszych pięciu dni nowa wersja battle royale przyciągnęła ponad 25 milionów graczy, co doskonale podsumowuje udaną końcówkę roku w wykonaniu Activision.

Call of Duty: Modern Warfare 2 przyjęło się znakomicie, a teraz w jego ślady idzie Warzone 2.0. Raven Software musi jedynie popracować nad licznymi błędami, jakie gracze znajdują ostatnio w ich produkcji. Nowości wprowadzone w sequelu przyjęto jak na razie z otwartymi ramionami i większość krytyki dotyczy stanu technicznego gry.

Przeczytaj też: GTA 4 – kody

Bez wątpienia jest to jeden z wielu kamieni milowych, jaki czeka w tym i przyszłym roku Call of Duty: Warzone 2.0. Kiedy rozpocznie się okres świąteczny i więcej graczy położy swoje ręce na MW2, populacja battle royale powinna wzrosnąć jeszcze bardziej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z