Wyciekły fragmenty rozgrywki z Call of Duty: Modern Warfare 2. Jak zwykle czeka nas wartka akcja!

Call of Duty: Modern Warfare 2

Do sieci trafiły materiały prezentujące fragmenty dwóch różnych misji z nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare 2. Choć wydawcom gry niekoniecznie się to podoba, to nadal można przedpremierowo rzucić okiem na nowy tytuł od Infinity Ward. Pościgi i wybuchy? Obecne!

REKLAMA

Nowe materiały z Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Na niespełna dwa miesiące przed premierą najnowszej odsłony Call of Duty do sieci trafiły materiały ukazujące fragmenty dwóch różnych misji z gry. Na pierwszym z nich można zobaczyć sekwencję pościgu, w którą uwikłane są pojazdy i strzelanie do kierowcy. Druga misja odbywa się w wodzie i jest zdecydowanie mniej interesująca. W sieci znaleźć można też kopię zapasową w razie, gdyby pierwsze wideo zostało usunięte.

Zobacz też: The Sims 4 – kody

Nie jest jednak znany żaden fabularny kontekst powyższych misji. Poznanie szczegółów będzie możliwe dzięki wcześniejszemu dostępowi do kampanii. Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie mieć miejsce 28 października 2022 roku. Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!