Call of Duty Modern Warfare 3 na gameplayu z kampanii fabularnej! Rozgrywka przyprawia o opad szczęki

Call of Duty Modern Warfare 3

Zdecydowana większość fanów FPS-ów zapewne z wielką niecierpliwością wyczekuje zbliżającej się premiery Call of Duty Modern Warfare 3. Po serii nowych informacji dotyczących typowo trybu multiplayer tym razem przyszła pora na coś dla fanów kampanii fabularnej. Otrzymaliśmy bowiem konkretny fragment jednej misji i trzeba przyznać, że przynajmniej ten aspekt zapowiada się znakomicie!

Call of Duty Modern Warfare 3 na gameplayu z kampanii fabularnej robi niemałe wrażenie

Call of Duty Modern Warfare 3 — fragment misji kampanii fabularnej

Przedstawiony podczas targów Gamescom 2023 fragment gameplayu prezentuje jedną z misji kampanii fabularnej, która trafi do pełnej wersji gry. Mowa dokładnie o poziomie 627. W jej ramach przyjdzie nam wcielić się w członka grupy uderzeniowej, której celem jest napad na niezwykle mocno strzeżone więzienie.

Naturalnie oznacza to, że nasze działania będą musiały być nieco bardziej subtelne. Na uwagę zasługuje przede wszystkim imponująca oprawa graficzna oraz szereg akcesoriów, które zostaną oddane do naszej dyspozycji. Cały materiał kończy się wysadzeniem pancernych drzwi, za którymi kryje się główny cel naszej misji.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Call Of Duty Modern Warfare 3

Dalszą część tej historii dane nam będzie poznać dopiero po premierze gry, a ta zaplanowana została na 10 listopada 2023 roku. Czekacie na Call of Duty Modern Warfare 3, czy może zaliczacie się do grona sceptyków, którzy „tym razem nie dadzą się nabrać”? Liczymy na Wasze komentarze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.