Wyjątkowo krótka kampania w Call of Duty Modern Warfare 3! Fani nie ukrywają zaskoczenia

Call of Duty: Modern Warfare 3

Już za kilka dni Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje na rynku. Od wczoraj jednak część graczy, która wykupiła preordery gry, może już cieszyć się produkcją. W związku z tym w sieci pojawiły się wyjątkowo krótkie nagrania prezentujące w pełni tryb kampanii.

Zaskakująco krótka kampania Call of Duty Modern Warfare 3

Kampania w Call of Duty Modern Warfare 3 (uwaga na spoilery!)

Trzeba przyznać, że materiały z kampanii w Call of Duty Modern Warfare 3, które udostępniają pierwsi YouTuberzy, są zaskakująco krótkie. Okazuje się bowiem, że aby w pełni poznać historię, wystarczy spędzić przed ekranem około 3 godziny. Nagrania zawierają także wszystkie przerywniki filmowe.

Wcześniejsze odsłony serii oferowały zazwyczaj historię na 6-9 godzin. Choć nie można tu mówić o wyjątkowo długich kampaniach, gracze mogli poznać ciekawe wątki. Tym razem jednak Activision znacznie skróciło ten element gry.

Jak można wywnioskować z komentarzy, wielu fanów nie ukrywa zdumienia. Zgodnie ze słowami twórców Call of Duty Modern Warfare 3 to pełnoprawna odsłona serii, która kosztuje 349 zł, a przy zakupie preorderu z wcześniejszym dostępem do kampanii, cena wzrastała do 459 zł. Pojawiają się jednak głosy, że najnowsza część to w zasadzie „Warzone z przerywnikami filmowymi”.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Na zakończenie przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz na Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.