Call of Duty: Modern Warfare 3 z kolejnymi szczegółami! Przeciek sugeruje powrót klasycznych rozwiązań

Call of Duty: Modern Warfare 2

Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej faktycznego ujawnienia Call of Duty: Modern Warfare 3. Sugeruje to coraz więcej przecieków, które pojawiają się już od jakiegoś czasu. Ostatnie z nich mówią o kolejnych szczegółach na temat gry, w tym minimapy czy powrocie pewnego trybu.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – atut Ninja, klasyczna minimapa oraz tryb Wojny

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II

Kolejne przecieki związane z Call of Duty: Modern Warfare 3 standardowo zebrał zaufany Tom Henderson. Pewne informacje przedstawił też w tej kwestii BobNetworkUK z Twittera.

Mówiąc wprost, CoD: MW3 ma powrócić z klasyczną minimapą oraz Ninja Perkiem. Zdaniem Boba gra znów zaoferuje nam mechanikę atutów, które zostaną powiązane z ekwipunkiem. Dla przykładu wspomniano o pewnego rodzaju butach z perkiem „Ninja”, inny zestaw może z kolei przyznać atut „Maraton”.

Co więcej, do gry ma zostać dodany znany z WW2 tryb Wojny. Sama produkcja ma graficznie nie różnić się zbytnio od swojego poprzednika, czyli Modern Warfare 2.

Zobacz też: Gry visual novel

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 2

Już wcześniej zostaliśmy poinformowani o przyspieszeniu alpha testów Call of Duty: Modern Warfare 3. Gra ma podobno zostać zapowiedziana już w sierpniu, czyli musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.