Call of Duty: Modern Warfare 3 doczeka się kontynuacji! Tym razem nie skończy się na trylogii

Call of Duty: Modern Warfare 3

Oryginalna trylogia Modern Warfare była… no właśnie, trylogią. Z rebootami będzie jednak inaczej. Activision zdradził nam bowiem, że tym razem na Modern Warfare 3 się nie skończy.

„Nowe” Call of Duty: Modern Warfare nie będzie trylogią

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Dyrektor narracyjny Call of Duty Brian Bloom udzielił ostatnio wywiadu The Washington Post. Z jego słów wprost wynika, że podseria Modern Warfare będzie po premierze Call of Duty: Modern Warfare 3 kontynuowana.

Myślimy o ścieżkach rozwoju postaci jako idących w jednym kierunku, ale mogą one również wypaść ze swojej ścieżki, mogą się cofnąć, ludzie mogą ewoluować i zaliczyć regres. Wszystkie te rzeczy oferują bogaty, żyzny grunt do opowiadania historii i to się nie skończy. W rzeczywistości powiedziałbym, że dopiero zaczynamy.

Brian Bloom

Oznacza to, że w przeciwieństwie do oryginału „nowe” Modern Warfare nie będzie trylogią. Ciekawe więc jak do dalszego rozwoju postaci podejdą deweloperzy. Niestety od poznania odpowiedzi na to pytanie zapewne dzielą nas lata.

Bo na razie przed nami jeszcze premiera Call of Duty: Modern Warfare 3. Preordery na grę wystartowały wczoraj, póki co wyłącznie w wydaniu cyfrowym.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się na rynku 10 listopada 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.