Call of Duty: Modern Warfare 3 na nowym zwiastunie! Preordery na grę są już dostępne

Call of Duty: Modern Warfare 3

Dziś wystartowało wydarzenie, które miało zaprezentować nam Call of Duty: Modern Warfare 3 w pełnej krasie. Poznaliśmy więc nowy zwiastun gry i ponadto zostaliśmy zaskoczeni startem zbierania na nią zamówień przedpremierowych. Wszystko jest już więc przygotowane na listopadowy debiut produkcji.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – nowy zwiastun, preordery

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

O odbywającym się dziś wydarzeniu związanym z oficjalnym zaprezentowaniem Call of Duty: Modern Warfare 3 dowiedzieliśmy się z ostatniego zwiastuna produkcji. Event rozpoczął się w Call of Duty Warzone, a jego końcowym etapem było ujawnienie kolejnego trailera MW3.

Co więcej, Activision rozpoczęło też zbieranie zamówień na preordery gry. Te są już dostępne w odpowiednich sklepach cyfrowych:

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się na rynku 10 listopada 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.