Multiplayer Call of Duty Modern Warfare 3 oficjalnie tylko z remasterami map! Nie zabraknie trybu zombie

Call of Duty: Modern Warfare 3

Jak wiemy, jakiś czas temu Activision oficjalnie zapowiedziało Call of Duty Modern Warfare 3. Wielu miłośników serii czeka z niecierpliwością na premierę, a twórcy dzielą się kolejnymi informacjami na temat nadchodzącej produkcji. Tym razem przekazane zostały szczegóły dotyczące map, jakie pojawią się w Call of Duty Modern Warfare 3.

Call of Duty Modern Warfare 3 z mapami z Modern Warfare 2 oraz trybem zombie

Właśnie zostały potwierdzone informacje dotyczące map, jakie mają pojawić się w Call of Duty Modern Warfare 3. Deweloperzy prowadzą kampanię promocyjną, podczas której można wysłać SMS na wskazany numer i otrzymać informacje dotyczące nowego CoDa. Jak się okazuje, od premiery w grze znajdziemy wyłącznie odświeżone mapy z Modern Warfare 2 z 2009 roku.

Choć z pewnością będzie to dobra wiadomość dla części graczy, to jednak niektórzy mogą być zawiedzeni, że nie zobaczą żadnych nowych lokacji. Ponadto, w ramach akcji marketingowej opartej na SMS-ach, potwierdzony został także tryb zombie.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Call Of Duty Modern Warfare 3

Przypominamy, że premiera Call of Duty Modern Warfare 3 zaplanowana jest na 10 listopada 2023 roku. Ta strzelanka będzie dostępna na platformie PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.