Call of Duty: Modern Warfare 3 oficjalnie zapowiedziane! Jest data premiery gry i pierwszy teaser

Call of Duty: Modern Warfare 3

Przed chwilą potwierdziło się to, co wiedzieliśmy już od dawna. Call of Duty: Modern Warfare 3 zostało oficjalnie zapowiedziane przez Activision. Poznaliśmy też datę premiery gry, a jej pierwszy teaser jest już dostępny.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – data premiery, teaser

W zeszłym tygodniu Activision poinformowało nas poprzez nietypową grafikę, że na dniach doczekamy się istotnych wieści w kwestii Call of Duty. Teraz wiemy już, że chodziło o oficjalną zapowiedź Modern Warfare 3, którą opatrzono powyższym teaserem.

Tak więc możemy przyznać już, że Call of Duty: Modern Warfare 3 zostanie wydane 10 listopada 2023 roku. Nie znamy jeszcze platform, na których ukaże się gra, ale luźno możemy przypuszczać, że nie ominie ona jeszcze konsol poprzedniej generacji.

Swoją drogą zajawka tytułu nie ujawniła żadnych konkretów, ale za to wyróżniła ikoniczne postacie podserii, czyli kapitanów Price i Władimira Makarowa. Gracze mogą spodziewać się więc godnego reboota ostatniej części Modern Warfare.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 2

Na koniec warto też wspomnieć, że data premiery Call of Duty: Modern Warfare 3 została ujawniona dużo wcześniej. Już w maju plotki podawały bowiem, że wydarzy się ona 10 listopada, co idealnie zgadza się z dzisiejszym ogłoszeniem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.