Call of Duty Modern Warfare 3 również na Xbox One! Activision wyjaśnia zamieszanie wokół swojej gry

Call of Duty Modern Warfare 3 Xbox One

Od momentu zapowiedzi Call of Duty Modern Warfare 3 bardzo głośno komentowaną kwestią była ta dotycząca platform na których ów gra będzie dostępna. Najpierw pojawiły się informacje na temat PC oraz konsol aktualnej generacji, niedługo potem zaś potwierdzono, że tytuł ten zadebiutuje również na PS4. Mimo tego nieznany pozostawał los Xboxów One, lecz najnowsze doniesienia z całą pewnością uspokoją wszystkich posiadaczy sprzętów poprzedniej generacji od Microsoftu.

Obecność Call of Duty Modern Warfare 3 na Xbox One potwierdzona

Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3

Po ostatniej aktualizacji xboxowej strony dotyczącej właśnie Call of Duty Modern Warfare 3 znalazła się tam oficjalna wzmianka, potwierdzająca, że produkcja ta zawita również na konsole Xbox One. Niezależnie od tej informacji dziennikarze z redakcji IGN również otrzymali potwierdzenie od Activision, że kolejna odsłona popularnej serii shooterów doczeka się wydania na urządzenia poprzedniej generacji.

Co więcej, już na 17 sierpnia 2023 zaplanowane zostało wydarzenie, podczas którego twórcy mają nie tylko zaprezentować światu Call of Duty Modern Warfare 3, ale jednocześnie wyjawić nowe szczegóły i informacje na temat swojej produkcji.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Call Of Duty Modern Warfare 3

Okazuje się więc, że osoby, które z różnych powodów nie zdecydowały się jeszcze na przesiadkę na nową generację, nie mają powodów do obaw, bo Activision nie zostawi ich w tyle. Nie ma w tym nic dziwnego, zważywszy na fakt, że baza graczy na PS4 i Xbox One nadal jest całkiem spora, a potencjalne zyski są zapewne dla wydawcy niezwykle kuszące.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.