Call of Duty Modern Warfare 3 na PC zaoferuje setki ustawień. Activision chwali się ogromem opcji

Call of Duty Modern Warfare 3 2023

Już w przyszłym miesiącu Activision wyda Call of Duty Modern Warfare 3, a więc kolejną odsłonę swojego najpopularniejszego FPS-a. Z tej okazji wydawca dość chętnie dzieli się nowymi materiałami z tej produkcji, podsycając zainteresowanie wśród graczy. Najnowszy materiał skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy w nowe CoD-a zagrają na PC.

Call of Duty Modern Warfare 3 będzie mieć ponad 500 różnych ustawień na PC

Call of Duty Modern Warfare 3 – trailer wersji na PC

Zgodnie z najnowszym trailerem opublikowanym Call of Duty Modern Warfare 3 zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 120 FPS-ach. Dodatkowo tytuł ten zaoferuje wsparcie dla ultraszerokich monitorów, a posiadacze kart graficznych od Nvidii mogą liczyć na wsparcie technologii DLSS 3 i Nvidia Reflex.

Studio Beenox — bo to właśnie oni odpowiadają za przygotowanie tegoż protu — postanowiło też pochwalić się faktem, iż, gra otrzyma ponad 500 różnych opcji dostosowań grafiki i nie tylko.

Materiał potwierdził też, że deweloperzy w kwestii zabezpieczeń antycheaterskich ponownie postawili na Ricochet. Czy system ten sprawdził się w przypadku poprzednich odsłon? Co gracz, to inna opinia.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Forest

Wychodzi więc na to, że na pecetowców ogrywających Call of Duty Modern Warfare 3 czeka zabawa suwaczkami i innymi przełącznikami. Czy to coś złego? Wiele osób będzie z tego faktu zadowolona, bo im więcej opcji dostosowania gry do swoich potrzeb i możliwości, tym lepiej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.