Call of Duty: Modern Warfare 3 na pierwszym zwiastunie! A w roli głównej kapitan Makarow

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 zostało oficjalnie zapowiedziane przedwczoraj, ale przy tej okazji Activision zaprezentowało jedynie krótki teaser gry. Dziś możemy natomiast zapoznać się z jej oficjalnym zwiastunem. Przedstawia on w roli głównej bardzo znaną wśród fanów serii postać, czyli kapitana Makarowa.

Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3 zwiastuje klimatyczną grę. Nie da się wyrokować jej finalnego wyglądu z wyłącznie jednego materiału, ale wygląda na to, że przynajmniej w niektórych momentach produkcja skręci w nieco mroczniejsze klimaty.

A poza tym to raczej nadal będzie zwykłe, typowe Call of Duty. Możemy więc liczyć na hollywoodzkie przedstawienie scen akcji wymieszanych z wybuchami oraz efektownymi strzelaninami.

Co więcej, na końcu zwiastuna Activision podało datę pełnej prezentacji gry. Ta wydarzy się już za kilka dni, czyli 17 sierpnia.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 3

Tymczasem przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje już 10 listopada 2023 roku. Do premiery gry pozostało już więc niewiele czasu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.