Call of Duty Modern Warfare 3 wycieka! Materiały pozwalają rzucić okiem na tryb multiplayer i mapy

Call of Duty Modern Warfare 3

Kilka dni temu pojawił się zwiastun trybu multiplayer w Call of Duty Modern Warfare 3. Activision intensywnie promuje nadchodzącego FPS-a, a także zaprosił społeczność do pierwszych testów, które rozpoczną się jutro. Wygląda na to, że niektórym użytkownikom już udało się uzyskać dostęp do zawartości, efektem czego są opublikowane w sieci materiały z fragmentami z rozgrywki.

Call of Duty Modern Warfare 3 – nieoficjalne ujęcia z rozgrywki sieciowej

Gameplay Call of Duty Modern Warfare 3

Dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się oficjalna prezentacja Call of Duty Next, podczas której twórcy mają zamiar zaprezentować tryb sieciowy nadchodzącej odsłony serii. Jak się okazuje, aby obejrzeć pierwsze fragmenty gameplayu, nie musimy czekać do wieczora. W sieci pojawiły się nieoficjalne ujęcia rozgrywki.

Na udostępnionym wyżej filmie można obejrzeć zremaseterowane mapy, takie jak Rust, Favela oraz Highrise. Przypomnijmy, że od dnia premiery dla graczy będzie dostępnych 16 odświeżonych map znanych z Modern Warfare 2 z 2009 roku. Materiał pozwala też rzucić okiem na rozgrywkę i różne bronie.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 7000 zł

Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Czekacie na strzelankę od Activision? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.