Call of Duty Modern Warfare 3 na fantastycznym zwiastunie! Twórcy prezentują tryb multiplayer

Call of Duty Modern Warfare 3

Fani FPS-ów z pewnością nie mogą się już doczekać nadchodzącej premiery Call of Duty Modern Warfare 3. Niedawno mogliśmy obejrzeć gameplay z kampanii fabularnej z konkretnym fragmentem jednej misji. Dzisiaj z kolei twórcy postanowili przybliżyć graczom tryb wieloosobowy.

Call of Duty Modern Warfare 3 – zwiastun trybu wieloosobowego

Zwiastun trybu wieloosobowego w Call of Duty Modern Warfare 3

Twórcy Call of Duty Modern Warfare 3 zaprezentowali nowy zwiastun, który prezentuje tryb multiplayer w nadciągającej grze. Można w nim zaobserwować między innymi nowe bronie czy kamuflaże, a także rzucić okiem na mapy. Dodatkowo deweloperzy podkreślili w zwiastunie, iż „powraca to, co najlepsze”.

Więcej na temat trybu wieloosobowego będziemy mogli dowiedzieć się podczas transmisji COD Next, która odbędzie się 5 października o godzinie 18:00. Wówczas twórcy pokażą rozgrywkę multiplayer na żywo, a także inne ważne szczegóły dotyczące Call of Duty Modern Warfare 3.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 11 listopada 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Co więcej, od 6 do 10 października odbędą się ekskluzywne testy nadchodzącego FPS-a.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.