Call of Duty Modern Warfare 3 z pokazem w przyszłym tygodniu? Twórcy reagują na kolejny przeciek

call of duty modern warfare 3 grafika ludek

Pod koniec zeszłego miesiąca do sieci wyciekły materiały promocyjne Call of Duty Modern Warfare 3. Jak mogliśmy zobaczyć, Activision nawiązało współpracę z producentem popularnego napoju energetycznego. Twórcy już wtedy w zabawny sposób odnieśli się do sytuacji, ale jak się okazuje, humor nie opuszcza deweloperów nawet kiedy kolejny raz doszło do wycieku.

Twórcy Call of Duty w zabawny sposób reagują na przeciek i sugerują więcej zapowiedzi w przyszłym tygodniu

Wczoraj rozpoczął się piąty sezon rozgrywek w Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2. W plikach gry doszukano się natomiast kolejnych materiałów, które ukazują nadchodzącą część serii – a dokładnie loga, które wydawca na bieżąco usuwa z sieci. Twórcy postanowili odnieść się w zabawny sposób do tej sytuacji, publikując na swoim Twitterowym profilu ich własną, „prawdziwą” grafikę z Call of Duty Modern Warfare 3.

Warto dodać, że twórcy zapowiedzieli także na przyszły tydzień pokaz „zdolności artystycznych i nie tylko”. Prawdopodobnie na graczy czeka więc pierwszy etap prezentacji kolejnego Call of Duty, co z pewnością ucieszy wielu fanów serii.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Wiele wskazuje na to, że wkrótce fani serii Call of Duty otrzymają więcej informacji na temat kolejnej części. Już wcześniej spekulowano, że w sierpniu Activision zapowie Call of Duty Modern Warfare 3, więc pozostaje nam cierpliwie oczekiwać na oficjalne wieści ze strony twórców.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.