Zapowiedź Call of Duty Modern Warfare 3 już niebawem? Wiele wskazuje na to, że to całkiem realne

Call of Duty Modern Warfare 3

Okres wakacyjny to dla pewnej części graczy czas oczekiwania na kolejne informacje dotyczące najnowszej odsłony serii Call of Duty. Do tego czasu entuzjaści shooterów wydawanych przez Activision Blizzard mogli polegać na przeciekach takich jak chociażby ostatnia wpadka i przypadkowe ujawnienie logo gry. Możliwe jednak, że na oficjalne informacje od deweloperów nie będziemy musieli już zbyt długo czekać.

Call of Duty Modern Warfare 3 może otrzymać zapowiedź już w przyszłym miesiącu

Zgodnie z najnowszym komunikatem opublikowanym przez twórców już 2 sierpnia 2023 roku poznamy nowe szczegóły związane z piątym sezonem rozgrywek w Call of Duty Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone. Zgodnie z szeregiem dotychczasowych zakulisowych informacji, to właśnie wtedy Activision Blizzard ma zamiar ujawnić pierwsze detale związane z Call of Duty Modern Warfare 3.

Niektórzy wskazują nawet, że przy okazji prezentowania nadchodzącej zawartości do obecnie wydanych odsłon wydawca serii zdecyduje się zdradzić termin oficjalnego pokazu dla swojej nadchodzącej pozycji. Możliwe też, że wtedy właśnie dane nam będzie ujrzeć pierwszy teaser lub nawet konkretny zwiastun.

Przeczytaj też: Router gaming — najlepsze modele

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

W pewnym stopniu pokrywałoby się to z doniesieniami Toma Hendersona, który jakiś czas temu wskazywał właśnie sierpień 2023 roku, jako czas pojawienia się prezentacji pierwszej zapowiedzi Call of Duty Modern Warfare 3. Możliwe więc, że na oficjalne potwierdzenie tych doniesień nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.