Call of Duty Modern Warfare II z darmowym tygodniem. Gracze będą mogli sprawdzić tryb multiplayer gry

Call of Duty: Modern Warfare II

Jak ogłosił dziś Activision, Call of Duty Modern Warfare II doczeka się darmowego tygodnia. Podczas jego trwania gracze będą mogli przetestować tryby multiplayer i special ops z ograniczoną zawartością. Wydarzenie rozpocznie się już 16 marca.

Darmowy tydzień multiplayera Call of Duty Modern Warfare II

Zwiastun premierowy Call of Duty Modern Warfare II

Darmowy tydzień z multiplayerem oraz trybem special ops do Call of Duty Modern Warfare II rozpocznie się 16 marca i potrwa łącznie 4 dni, do 20 marca. Wydarzenie te łączy się ze startem aktualizacji Season 2 Reloaded, która również zostanie opublikowana za 2 dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas darmowego tygodnia, gracze będą mogli przetestować ograniczoną zawartość obydwu wyżej wspomnianych modułów zabawy wliczając w to nową mapę Himmelmatt Expo. Do ich dyspozycji zostanie również oddane kilka innych map 6 vs 6 oraz trybów rozgrywki wieloosobowej. Ze szczegółowymi informacjami można się zapoznać na oficjalnej stronie produkcji.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedźmina

Call of Duty Modern Warfare zostało wydane 28 października 2022 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxie Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.