Call of Duty Modern Warfare II z darmowym tygodniem. Gracze będą mogli sprawdzić tryb multiplayer gry

Call of Duty: Modern Warfare II

Jak ogłosił dziś Activision, Call of Duty Modern Warfare II doczeka się darmowego tygodnia. Podczas jego trwania gracze będą mogli przetestować tryby multiplayer i special ops z ograniczoną zawartością. Wydarzenie rozpocznie się już 16 marca.

REKLAMA

Darmowy tydzień multiplayera Call of Duty Modern Warfare II

Zwiastun premierowy Call of Duty Modern Warfare II

Darmowy tydzień z multiplayerem oraz trybem special ops do Call of Duty Modern Warfare II rozpocznie się 16 marca i potrwa łącznie 4 dni, do 20 marca. Wydarzenie te łączy się ze startem aktualizacji Season 2 Reloaded, która również zostanie opublikowana za 2 dni.

Podczas darmowego tygodnia, gracze będą mogli przetestować ograniczoną zawartość obydwu wyżej wspomnianych modułów zabawy wliczając w to nową mapę Himmelmatt Expo. Do ich dyspozycji zostanie również oddane kilka innych map 6 vs 6 oraz trybów rozgrywki wieloosobowej. Ze szczegółowymi informacjami można się zapoznać na oficjalnej stronie produkcji.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedźmina

Call of Duty Modern Warfare zostało wydane 28 października 2022 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxie Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!