Call of Duty nie dla Xbox Game Pass? Nowe doniesienia mogą rozczarować abonentów usługi

Call of Duty Modern Warfare 3 Xbox Game Pass

Dziś z samego rana informowaliśmy, że Starfield może za jakiś czas zadebiutować na PlayStation 5, a nadchodzące Indiana Jones i Wielki Krąg będzie tytułem ekskluzywnym tylko przez jakiś czas. Wieści te (mimo że do tej pory niepotwierdzone) mogą niepokoić część fanów „Zielonego” obozu, którym nie jest w smak dzielenie się swoimi exami. Najnowsze pogłoski sugerują, że wyczekiwana przez wielu seria Call of Duty ostatecznie nie trafi do Xbox Game Pass.

Insider twierdzi, że seria Call of Duty może nie trafić do Xbox Game Pass

Odcinek podcastu Gamers Counch

Według znanego xboxowego insidera, który na co dzień kryje się pod pseudonimem Timdog gry spod szyldu Call of Duty w przyszłości może nie trafić ostatecznie do Xbox Game Pass. Mężczyzna nie ujawnił żadnych dodatkowych konkretów, co dosyć mocno może podważać wiarygodność tego przekazu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Doniesienia te stoją w oczywistej sprzeczności do dotychczasowych zapewnień kierownictwa Xboxa, które zapewniało, że marka Call of Duty (a także szereg innych IP Activision Blizzard) ostatecznie trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Wiele osób podnosi w tym przypadku fakt, że właśnie obecność tego IP w swoim abonamencie było jednym z czynników, dla którego Microsoft zdecydował się taki zakup.

Gdyby jednak (tu warto podkreślić słowo „Gdyby”, bo nadal jest to tylko pogłoska) gry spod szyldu Call of Duty nie trafiały do Xbox Game Pass, to byłoby to dla wielu osób wielkie rozczarowanie. Zapewne potwierdzenie (lub zaprzeczenie) tych wiadomości pojawi się przy okazji kolejnych komunikatów Microsoftu lub premiery nowego CoD-a. Trzeba więc czekać… niestety.

Źródło: YouTube: Webdave

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.