Call of Duty Warzone 2.0 staje się coraz bardziej pay-to-win. Gracze nie zostawiają na twórcach suchej nitki

Call of Duty Warzone 2.0 Ghost

Bez względu na głosy krytyki Call of Duty Warzone 2.0 ciągle cieszy się niemałą popularnością wśród fanów różnego rodzaju FPS-ów i gier z gatunku battle royale. Twórcy starają się co jakiś czas wzbogacać tę produkcję o nową zawartość, która co jakiś czas trafia na serwery. Okazuje się jednak, że nie wszystkie pomysły są do końca trafione, a świadczy o tym ostatnio dodana płatna zawartość…

Nowa płatna zawartość w Call of Duty Warzone 2.0 daje płacącym graczom sporą przewagę

Call of Duty Warzone 2.0
Call of Duty Warzone 2.0

W ubiegłym tygodniu Call of Duty Warzone 2.0 wzbogaciło się o nową płatną zawartość, która — mówiąc delikatnie — nie przypadła do gustu wielu osobom. Classic Ghost Bundle, bo o tym dokładnie mowa, to pakiet, który zawiera całkiem sporo elementów, które można spokojnie zaklasyfikować jako pay-to-win.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Osoby, które zdecydują się na ową zawartość, otrzymują m.in. aktywny podgląd wrogów na mapie, kamizelkę, dzięki której stają się niewidzialni dla wrogów oraz większy plecak na dodatkowe przedmioty. Nie da się ukryć, że elementy te posiadane już na samym początku rozgrywki dają ich posiadaczom sporą przewagę, która często jest potem nie do odrobienia przez resztę współzawodników.

Przeczytaj też: Gry podobne do Minecraft

Reakcja graczy okazała się jak najbardziej przewidywalna, bo nie omieszkali oni w sieci wyrazić swojego oburzenia, zarzucając twórcom pazerność. Na ten moment ani Activision Blizzard, ani Infinity Ward nie odniosły się do tych zarzutów, jednak całkiem wątpliwe zdaje się, aby kontrowersyjna zawartość została wycofana z Call of Duty Warzone 2.0.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.