Call of Duty: Warzone Mobile dostępne za darmo na smartfonach. Premierowy zwiastun zachęca do zabawy

Call of Duty: Warzone Mobile

Od zapowiedzi Call of Duty: Warzone Mobile minęło już nieco czasu. Już kilka tygodni temu Activision ujawniło jednak dokładną datę premiery wspomnianej produkcji. Dzisiaj natomiast – zgodnie z planem – mobilna wersja popularnej strzelanki debiutuje na smartfonach i tabletach z system iOS i Android.

Call of Duty: Warzone Mobile debiutuje na rynku. Activision przypomina o premierze darmowej strzelanki

Call of Duty: Warzone Mobile – zwiastun premierowy

Call of Duty: Warzone Mobile jest już dostępne za darmo zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Activision postanowiło natomiast przypomnieć graczom o debiucie wspomnianej produkcji. Firma opublikowała premierowy zwiastun mobilnej wersji popularnej strzelanki, który ma zachęcić fanów strzelanek do zabawy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami Call of Duty: Warzone Mobile przeniesie graczy na mapę Verdańsk, gdzie maksymalnie 120 graczy powalczy ze sobą w trybie battle royale. We wspomnianym wariancie rozgrywki dostępna jest także mapa Rebirth Island, na której konkurować ze sobą może 48 użytkowników. To jednak nie koniec atrakcji.

W Call of Duty: Warzone Mobile nie brakuje bowiem również klasycznych trybów sieciowych. Gracze mogą spróbować swoich sił m.in. w deathmatchu czy dominacji. We wspomnianych wariantach rozgrywki dostępne będą natomiast dobrze znane fanom serii mapy, takie jak Shipment, Scrapyard i Shoot House.

Na koniec warto dodać, że Call of Duty: Warzone Mobile dzieli system progresji z klasyczną wersją. Wszelkie postępy związane z doświadczeniem, poziomami broni czy karnetem bojowym będą współdzielone w obu produkcjach.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.