Call of Duty Warzone Mobile oficjalnie! Jest pierwszy trailer, Werdańsk powraca

Call of Duty: Warzone Mobile

Trwa wydarzenie COD Next. Activision pokazało już trailer trybu wieloosobowego w Call of Duty: Modern Warfare 2, a teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź Warzone Mobile. Katalog gier battle royale na smartfonach i tabletach wkrótce poszerzy się o kolejną wartą uwagi produkcję. Nic, tylko czekać!

Zwiastun Call of Duty Warzone Mobile. Kiedy premiera?

Zwiastun Call of Duty Warzone Mobile

Warzone Mobile będzie dostępne na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS – nie zabraknie crossplayu, co oznacza, że posiadacze urządzeń z Androidem będą mogli grać z użytkownikami iOS i vice versa. W trakcie COD Next pokazano fragmenty gameplayu z wersji alfa, które wyglądają naprawdę nieźle. Co ucieszy wielu fanów wydania na PC i konsole, w mobilnej produkcji powróci Werdańsk, czyli mapa, na której wszystko się zaczęło. W Warzone Mobile będą też killstreaki, a ponadto nie zabraknie Gułagu. W jednym meczu będzie mogło walczyć ze sobą do 120 graczy, więc o 30 mniej niż w przypadku Warzone na komputery i konsole.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warzone Mobile będzie połączone z Warzone 2.0 oraz Modern Warfare 2, co oznacza, że postępy poczynione w którejkolwiek z wymienionych pozycji będą dostępne również w pozostałych, niezależnie od platformy. Rzecz jasna gra będzie regularnie rozwijana, a ponadto systematycznie będą organizowane eventy.

Przeczytaj też: Komendy do CS:GO

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą już dokonać wstępnej rejestracji w Google Play, aby załapać się na jak najszybszy dostęp do produkcji. Warzone Mobile zadebiutuje w 2023 roku i będzie dostępne zupełnie za darmo. Niestety nie podano dokładnej daty premiery.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.