Call of Duty Warzone Mobile oficjalnie! Jest pierwszy trailer, Werdańsk powraca

Call of Duty: Warzone Mobile

Trwa wydarzenie COD Next. Activision pokazało już trailer trybu wieloosobowego w Call of Duty: Modern Warfare 2, a teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź Warzone Mobile. Katalog gier battle royale na smartfonach i tabletach wkrótce poszerzy się o kolejną wartą uwagi produkcję. Nic, tylko czekać!

REKLAMA

Zwiastun Call of Duty Warzone Mobile. Kiedy premiera?

Zwiastun Call of Duty Warzone Mobile

Warzone Mobile będzie dostępne na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS – nie zabraknie crossplayu, co oznacza, że posiadacze urządzeń z Androidem będą mogli grać z użytkownikami iOS i vice versa. W trakcie COD Next pokazano fragmenty gameplayu z wersji alfa, które wyglądają naprawdę nieźle. Co ucieszy wielu fanów wydania na PC i konsole, w mobilnej produkcji powróci Werdańsk, czyli mapa, na której wszystko się zaczęło. W Warzone Mobile będą też killstreaki, a ponadto nie zabraknie Gułagu. W jednym meczu będzie mogło walczyć ze sobą do 120 graczy, więc o 30 mniej niż w przypadku Warzone na komputery i konsole.

Warzone Mobile będzie połączone z Warzone 2.0 oraz Modern Warfare 2, co oznacza, że postępy poczynione w którejkolwiek z wymienionych pozycji będą dostępne również w pozostałych, niezależnie od platformy. Rzecz jasna gra będzie regularnie rozwijana, a ponadto systematycznie będą organizowane eventy.

Przeczytaj też: Komendy do CS:GO

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą już dokonać wstępnej rejestracji w Google Play, aby załapać się na jak najszybszy dostęp do produkcji. Warzone Mobile zadebiutuje w 2023 roku i będzie dostępne zupełnie za darmo. Niestety nie podano dokładnej daty premiery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!