Call of Duty może zdominować Xbox Showcase. Microsoft szykuje się na kolejne zapowiedzi?

Call of Duty Black ops 2

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Activision może planować ujawnienie nowego Call of Duty na Xbox Showcase 2024. To wcale nie musi być jednak jedyna związana z tą serią zapowiedź na pokazie Microsoftu. Ten ma powiem szykować się do wydania poprzednich gier przejętego przez siebie studia.

Microsoft zapowie ponowne wydanie poprzednich odsłon Call of Duty?

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3

Już od dawna spekuluje się, że Call of Duty trafi do Xbox Game Pass. Być może w całej sprawie pojawił się nowy trop, bo zdaniem Toma Hendersona Black Ops Gulf War nie będzie jedyną odsłoną serii, która pojawi się na czerwcowym Xbox Showcase.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podał dziennikarz, Microsoft ma szykować się do ponownego wydania poprzednich gier Activision Blizzard. A to być może oznacza właśnie, że wcześniejsze części Call of Duty trafią do abonamentu „Zielonych”.

Jeśli chodzi o przejętą jakiś czas temu firmę, po jej zakupie subskrypcja na razie wzbogaciła się o jedną grę z jej katalogu. To Diablo 4, które wzmocniło Xbox Game Pass w marcu 2024 roku.

Wiele wskazuje na to, że wkrótce do produkcji tej dołączą wcześniejsze CoD-y. Czy tak rzeczywiście się stanie – o tym przekonamy się w czerwcu.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.