Call of Duty: Black OPS Gulf War pojawi się na Xbox Showcase? Nowe doniesienia zwiastują czerwcowy pokaz

Call of Duty Black OPS Gulf War

Microsoft oficjalnie zapowiedział tegoroczny pokaz Xbox Showcase, który odbędzie się w czerwcu 2024 roku. Atmosfera przed wydarzeniem jest sukcesywnie podgrzewana, między innymi dzięki doniesieniom o prezentacji Gears 6, czy State of Decay 3. Wygląda jednak na to, że to nie wszystko, bowiem najnowszy przeciek zapowiada pokaz nowej odsłony Call of Duty.

Nowe Call of Duty ma zostać ujawnione na Xbox Showcase 2024

Tom Warren z portalu The Verge donosi, jakoby Microsoft planował pokaz nowej odsłony Call of Duty na czerwcowym Xbox Showcase. Informacje te częściowo potwierdza serwis Insider Gaming, który bierze jeszcze pod uwagę osobną prezentację Call of Duty: Black OPS Gulf War, która poprzedzi Xbox Showcase 2024.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli doniesienia o pokazie nowego Call of Duty oraz pozostałych gier na prezentacji Microsoftu się potwierdzą, to gracze mogą szykować się na bardzo solidną konferencję obozu „zielonych”. Dodatkowo warto przypomnieć o wcześniejszych plotkach, które sugerowały, jakoby kampania w nadchodzącym Call of Duty była osadzona w otwartym świecie.

Call of Duty: Black OPS Gulf War ma zadebiutować w październiku 2024 roku, czyli w klasycznym dla serii okienku wydawniczym. Za tytuł odpowiada studio Treyarch, we współpracy z Raven Software, które to właśnie ma opracowywać wspomnianą kampanię w otwartym świecie.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.