Capcom Spotlight odbędzie się już wkrótce! Pokaz zaprezentuje Resident Evil 4 Remake i więcej

Capcom Spotlight

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się Capcom Spotlight. Podczas trwania pokazu będziemy mogli zapoznać się łącznie z aż 5 grami przygotowywanymi obecnie przed japońską firmę. Wśród nich nie zabraknie takich potencjalnych hitów jak Resident Evil 4 Remake.

REKLAMA

Capcom Spotlight obędzie się w marcu. Japończycy zaprezentują nam kolejne materiały ze swoich gier

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Zaplanowany na ten tydzień Capcom Spotlight przedstawi łącznie aż 5 gier japońskiego studia. Wśród nich znajdą się takie potencjalne hity jak Resident Evil 4 Remake i Monster Hunter Rise: Sunbreak. Nie zabraknie też odrobinę mniejszych tytułów: Ghost Trick: Phantom Detective, Exoprimal oraz Mega Man Network Legacy Collection.

Zobacz też: Najlepsze gry na PSP

Capcom Spotlight odbędzie się już 9 marca 2023 roku. Wydarzenie wystartuje o godzinie 23:10, a śledzić je będzie można za pomocą oficjalnego streama w serwisie YouTube.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!