Capcom Spotlight odbędzie się już wkrótce! Pokaz zaprezentuje Resident Evil 4 Remake i więcej

Capcom Spotlight

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się Capcom Spotlight. Podczas trwania pokazu będziemy mogli zapoznać się łącznie z aż 5 grami przygotowywanymi obecnie przed japońską firmę. Wśród nich nie zabraknie takich potencjalnych hitów jak Resident Evil 4 Remake.

Capcom Spotlight obędzie się w marcu. Japończycy zaprezentują nam kolejne materiały ze swoich gier

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Zaplanowany na ten tydzień Capcom Spotlight przedstawi łącznie aż 5 gier japońskiego studia. Wśród nich znajdą się takie potencjalne hity jak Resident Evil 4 Remake i Monster Hunter Rise: Sunbreak. Nie zabraknie też odrobinę mniejszych tytułów: Ghost Trick: Phantom Detective, Exoprimal oraz Mega Man Network Legacy Collection.

Zobacz też: Najlepsze gry na PSP

Capcom Spotlight odbędzie się już 9 marca 2023 roku. Wydarzenie wystartuje o godzinie 23:10, a śledzić je będzie można za pomocą oficjalnego streama w serwisie YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.